תוכנות SAP

מה זה sap וכל מה שאתם צריכים לדעת עליו

מה זה Sap

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חברת SAP היא חברת תוכנה ארגונית שבסיסה בוולדורף, גרמניה. היא נוסדה על ידי האסו פלטנר ודיטמר הופ בשנת 1972. SAP מפתחת, משווקת, נותנת רישיונות ותומכת במוצרי תוכנה המאפשרים לעסקים לנהל את פעילותם בצורה יעילה יותר.

חברת SAP הוא ראשי תיבות גרמניים של Systemanalyse und Programmierung GmbH. זה ראשי תיבות של System Analysis and Programming GmbH שהיה שמה של החברה בזמן הקמתה ב-1972 על ידי האסו פלטנר ודיטמר הופ.

מה זה sap

חברת SAP היא חברת תוכנה המתמחה בתוכנות עסקיות וארגוניות. זוהי אחת החברות הגדולות בעולם עם הכנסות שנתיות של 20 מיליארד דולר. חברת SAP הוקמה על ידי וולטר פון סימנס, שרצה ליצור מערכת שתעזור לעסקים לנהל את התהליכים והכספים שלהם טוב יותר.

החברה נקראה במקור Systemanalytic-Programmierungs-AG (תכנות שיטתי). ונוסדה בינואר 1972. SAP AG, שהיא האם של חברת התוכנה SAP SE, פועלת כחברת אחזקות עם חברות בנות ושלוחות ברחבי העולם.

המטה של SAP ממוקם בוולדורף ליד בון, גרמניה. בשנת 2006, SAP הודיעה על תוכניות להעביר את המטה הארגוני שלהם מוולדורף לדיסלדורף ב-1 באפריל 2008. המשרד הראשי יהיה קטן בכ-3-4% מבעבר מכיוון שרוב מחלקות הפיתוח

אז מה זה SAP?

חברת SAP ראשי תיבות של System Analysis Programs.

חשוב לדעת

חברת SAP הוא ראשי תיבות של Software-as-a-Service. זוהי תוכנה עסקית המספקת חבילה משולבת של שירותים שנועדה לעזור לחברות להיות פרודוקטיביות ותחרותיות יותר.

אז מה חשוב לדעת על SAP הם ראשי תיבות של מערכות, יישומים, מוצרים ופלטפורמות. ארבעת המרכיבים העיקריים של SAP הם ERP הליבה, ניהול קשרי לקוחות (CRM), פתרונות הבינה העסקית (BI) וענן החוויה הדיגיטלית (DXC).

בנוסף - ל-SAP יש יותר מ-4,000 לקוחות ברחבי העולם ותוכנת SAP הוכחה כיעילה בסיוע לחברות לעשות שימוש טוב יותר בנתונים כדי לייעל את התפעול ולשפר את שירות הלקוחות.

תפריט נגישות אתר