רשתות חברתיות

איזה רשתות חברתיות יש ומה היתרונות שלהם

איזה רשתות חברתיות יש

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

המדיה החברתית היא חלק גדול מחיי היומיום שלנו. זוהי גם הדרך הנפוצה ביותר שבה אנשים מתקשרים זה עם זה. ישנן רשתות חברתיות רבות בחוץ, אך הנה כמה מהפופולריות ביותר: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, סנאפצ'ט, בחלק זה נדבר על מהן רשתות חברתיות ומה הן מציעות.

איזה רשתות חברתיות יש

ישנן רשתות חברתיות רבות בחוץ ויהיה קשה לרשום את כולן. אבל הנה כמה מהנפוצים שבהם. פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, יוטיוב, Snapchat

פייסבוק הוא שירות רשת חברתית המאפשר למשתמשים להתחבר עם חברים ובני משפחה וכן לאהוב ולשתף תוכן. היא נוסדה ב-2004 על ידי מארק צוקרברג יחד עם חבריו לדירה בקולג' ועמיתיו ללימודים אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ', כריס יוז ושון פרקר. זוהי כיום רשת המדיה החברתית הגדולה בעולם עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים נכון לשנת 2018.

אינסטגרם היא אפליקציה לנייד ופלטפורמת מדיה חברתית עם למעלה מ-500 מיליון משתמשים. הוא הושק ב-2010 על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר, צילמו תמונה עם מכשיר iOS או אנדרואיד, העלו אותה לאפליקציה ושיתפו אותה בחשבונות שלהם. המוקד העיקרי של אינסטגרם הוא סיפור חזותי באמצעות שילוב של תיוג גיאוגרפי כדי לאתר פוסטים וסיפורים מסוימים באזור מסוים. טוויטר היא רשת מדיה חברתית נוספת המאפשרת לאנשים לשתף מחשבות ב-140 תווים או פחות. טוויטר צמח מ

וכמובן עוד רשתות חברתיות אך הם המרכזיות.

מה היתרונות שלהם

רשתות חברתיות הן דרך מצוינת לשמור על קשר עם החברים והמשפחה שלכם. הם מאפשרים לכם לשתף עדכונים, לפרסם תמונות וליצור קשר עם תחומי העניין שלכם.

ישנם יתרונות רבים של רשתות חברתיות כמו בניית מודעות למותג, השגת נאמנות לקוחות והגדלת ההכנסות לחברות.

כולל היתרונות הבאים:

הם מספקים תחושה של קהילה.

יש להם את האפשרות לתת לאנשים לחלוק את דעותיהם.

המדיה החברתית מספקת הזדמנות לביטוי עצמי.

המדיה החברתית משמשת כמקור מידע על בריאות, פוליטיקה ובידור.

תפריט נגישות אתר